Aluron Virtu Warta Zawiercie Drużyną Roku

Zespół Aluron Virtu Warta Zawiercie otrzymał laur w kategorii Drużyna Roku w sezonie 2016/2017 na Gali Śląskiej Siatkówki, organizowanej przez Śląski Związek Piłki Siatkowej, która w piątkowy wieczór odbyła się w Katowicach. „Mam nadzieję, że tradycją stanie się, iż będziemy honorować tych, którzy wylewają siódme poty na siatkarskich parkietach” – mówił Marcin Weiner, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W kategorii Drużyna Roku bezkonkurencyjni okazali się Żółto-Zieloni. „Jesteśmy tak młodym klubem, że nawet nam się nie śniło, iż w tak krótkim czasie będziemy cieszyli się z takich sukcesów” – powiedział tuż po odebraniu nagrody Kryspin Baran, prezes Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

Łukasz Kaczorowski – 2. miejsce w kategorii Siatkarz Roku

W kategorii Siatkarz Roku nominowany był również jeden z Jurajskich Rycerzy – Łukasz Kaczorowski. W internetowym głosowaniu lepszy okazał się jednak Salvador Hidalgo Oliva. Atakujący zawierciańskiej ekipy uplasował się tuż za nim.

Aluron i Virtu – Głównymi Sponsorami Gali Śląskiej Siatkówki

Głównymi Sponsorami Gali Śląskiej Siatkówki były firmy Aluron i Virtu. Podziękowania za umożliwienie organizacji I edycji święta siatkówki w województwie śląskim odebrali: w imieniu firmy Aluron – prezes Kryspin Baran, a w imieniu Grupy Virtu – dyrektor zarządzający Grzegorz Cielecki.

 fot. Krzysztof Popiół / Jurassic Photo Team