Aktualności

Wesołych Świąt

W ten świąteczny czas chcielibyśmy Wszystkim Państwu życzyć wszystkiego co piękne i co przynosi radość. Znacznie więcej „Czasu”, którego nam tak bardzo brakuje, dużo zdrowia, miłości, szczęścia oraz nieustających sukcesów osobistych i zawodowych.

Read more

Triumf Aluron Virtu Warta Zawiercie!

Zawodnicy Aluron Virtu Warta Zawiercie po raz pierwszy odnieśli zwycięstwo na parkietach PlusLigi. Było to ich czwarte starcie, gdzie we własnej hali pokonali  Indykpol AZS Olsztyn 3:2.

Emocji i szczęścia nie brakowało o czym świadczą poniżej prezentowane wypowiedzi naszych jurajskich Bohaterów!

 

Read more

Aluron Virtu Warta Zawiercie Drużyną Roku

Zespół Aluron Virtu Warta Zawiercie otrzymał laur w kategorii Drużyna Roku w sezonie 2016/2017 na Gali Śląskiej Siatkówki, organizowanej przez Śląski Związek Piłki Siatkowej, która w piątkowy wieczór odbyła się w Katowicach. „Mam nadzieję, że tradycją stanie się, iż będziemy honorować tych, którzy wylewają siódme poty na siatkarskich parkietach” – mówił Marcin Weiner, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W kategorii Drużyna Roku bezkonkurencyjni okazali się Żółto-Zieloni. „Jesteśmy tak młodym klubem, że nawet nam się nie śniło, iż w tak krótkim czasie będziemy cieszyli się z takich sukcesów” – powiedział tuż po odebraniu nagrody Kryspin Baran, prezes Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

Read more

II Ogólnopolski Czempionat Koni Arabskich w Radomiu

W dniach 15-16 lipca odbył się w Radomiu II Ogólnopolski Czempionat Koni Arabskich.

ALURON był jednym z głównych sponsorów tej wystawy na którą przyjechali hodowcy z całej Europy, by zaprezentować najpiękniejsze konie.
Uczestnikami wystawy byli także pasjonaci, hodowcy koni wpisanych do Księgi Stadnej zarejestrowanej w WAHO oraz źrebiąt czystej krwi polskiej hodowli oraz mieszkańcy Radomia i okolic.

Read more