ALURON – po raz 6 na Fensterbau

ALURON już po raz 6 wystawiał swoje produkty na Targach Fensterbau 2018 wśród ważnych europejskich konkurentów i producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Podczas tegorocznych targów miały premiery nowe produkty w segmencie PVC-ALU, DREWNO-ALU, ALUMINIUM oraz DREWNA – czyli rozwiązań do stolarki drewnianej.

Dobra prezentacja strategii i produktu jest koniecznością rynkową. Klient oczekuje konkretnej i kompleksowej oferty – którą ALURON miał okazję zaprezentować na targach w Norymberdze.

ALURON – ALU MULTISYSTEM

Aluron, jest jedynym producentem w Polsce, który oferuje systemy aluminiowe do każdego segmentu rynku stolarki okiennej tzn.:

  • PVC-ALU
  • DREWNO-ALU
  • ALUMINIUM
  • DREWNO – czyli rozwiązania do stolarki drewnianej.

W tym przypadku możemy mówić o jego ALU MULTISYSTEMOWOŚCI.

Systemy ALURON są przyjazne wykonawcy

i nie ograniczają wariantowości konstrukcji czy wizji projektanta, a przede wszystkim wymagań i potrzeb Użytkownika. Ponadto są wzajemnie powiązane co umożliwia zastosowanie wielu wspólnych elementów i akcesoriów, które są produkowane w zakładzie produkcyjnym ALURON w Zawierciu.

Dzięki takiemu know how ALURON zapewnia swoim klientom kompleksową ofertę, a co za tym idzie niezależność od innych zewnętrznych dostawców, większą elastyczność, sukces rynkowy oraz zadowolenie klienta.