Aktualności

Jednolita szklana tafla – nowa seria Aluron Glass Line!

Duże przeszklenia to jeden z najważniejszych trendów dominujących we współczesnej architekturze. Ich zalety są niepodważalne. Zapewniają odpowiedni dostęp promieni słonecznych do wnętrza. Otwierają cały budynek na piękno przyrody oraz wydobywają urodę pomieszczeń, optycznie je powiększając.

Read more

Nowe rozwiązania w ofercie okuć drzwiowych!

Aluron dąży do zapewnienia swoim Partnerom możliwie jak najszerszego wyboru z zakresu oferowanych systemów i kompatybilnych z nimi akcesoriów. Z tego powodu w ostatnich tygodniach rozszerzył swoje portfolio produktowe o trzy nowe rozwiązania renomowanych dostawców okuć, firm WALA i MACO.

Read more

System nakładek Gemini

Dlaczego nakładki Gemini?

Aluron produkuje systemy nakładek aluminiowych Gemini dla wyrobów czołowych systemodawców drewnianych oraz PVC, takich jak: Salamander, Gealan, Veka czy Kömerling. 

Read more

Aluron VGB

Balustrada Aluron VGB o najszerszej skali zastosowań potwierdzonej Krajową Oceną Techniczną!

W ofercie Aluronu pojawiła się nowa propozycja – balustrada całoszklana AS VGB, która stanowi nieodzowny element współczesnego budownictwa rezydencjalnego oraz komercyjnego. Zabezpiecza użytkowników oraz zwiększa walory estetyczne całego projektu. Co więcej, premierowy system spółki posiada najszerszy na rynku zakres zastosowań w porównaniu do konkurencyjnych produktów,

Read more