Aluron CMC Warta Zawiercie

Naszą pasją jest siatkówka, dlatego jesteśmy oficjalnym sponsorem Klubu Siatkarskiego Aluron CMC Zawiercie, który w sezonie 2016/2017 został mistrzem I Ligi zasadniczej. Następnie po zwycięskich barażach awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, aby w sezonie 2021/2022 zająć 3 miejsce w Plus Lidze i awansować do Ligi Mistrzów. 

Drużyna Aluron CMC Warta Zawiercie w sezonie 2023/2024 zajęła historyczne 2 miejsce w Plus Lidze i zdobyła Puchar Polski 2024!

Angażujemy się w wiele działań sportowych, aby wspólnie z zawodnikami naszego Zespołu Aluron CMC Zawiercie dostarczać niezapomnianych przeżyć i wrażeń wszystkim kibicom, pracownikom oraz mieszkańcom naszego miasta i regionu.

Siatkówka to dyscyplina trzymająca do końca w napięciu, pełna zaskakujących akcji, nieprzewidzianych sytuacji, to wielkie emocje i super zabawa dla pasjonatów, amatorów oraz prawdziwych kibiców.
Popularyzujmy wspólnie aktywność sportową, pasje do tej dyscypliny oraz nasze miasto Zawiercie. Dlatego przychodźcie na mecze i kibicujcie siatkarzom Aluron CMC Warta Zawiercie!

Zapraszamy wszystkich na oficjalną stronę Klubu Aluron CMC Zawiercie oraz FB.

KS Aluron CMC Warta Zawiercie FB

Oficjalna strona klubu