Terminowość dostaw i obsługa klienta to nasz WYRÓŻNIK na rynku

Według najnowszego Raportu „Opinie producentów okien o dostawcach profili aluminiowych” przeprowadzonego przez Centrum Analiz Branżowych*, za 2021 rok Aluron zajął pierwsze miejsca w następujących kategoriach:

  • Terminowość dostaw
  • Obsługa Przedstawicieli Handlowych w terenie
  • Obsługa handlowa pracowników Działu Obsługi Klienta (w siedzibie)

Badanie potwierdza, że Aluron jest producentem, który jako jedyny terminowo realizuje dostawy, i nawet w 7 dni! Takie podejście do współpracy daje Klientom możliwości terminowych i szybkich realizacji zamówień.

Rzetelna praca, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta naszych Przedstawicieli Handlowych i Działu Obsługi Klienta został bardzo wysoko oceniony.

Bardzo dziękujemy wszystkim Klientom za tak dobre oceny! Obiecujemy, że będziemy nadal stabilnym i godnym zaufania dostawcą z dużymi możliwościami produkcyjnymi, które zapewnią Państwa biznes.

* Centrum Analiz Branżowych to agencja badawcza specjalizująca się w badaniach rynku stolarki w Polsce oraz w pozostałych krajach europejskich. Agencja współpracuje z naszymi klientami, czyli producentami okien i drzwi, dostawcami i dystrybutorami produktów branżowych.