ALURON dla Architektów i Inwestorów

Warunki ekonomiczne na świecie wymuszają na inwestorach i architektach wprowadzenie nowych strategii już na wstępnym etapie planowania inwestycji. Inwestorzy poszukują rozwiązań gwarantujących doskonałe parametry wytrzymałościowe, wysoką jakość oraz parametry efektywności energetycznej, przeciwpożarowej, higienicznej i akustycznej. Istotne znaczenie ma funkcjonowanie produktu w zgodzie z naturą oraz prawem. Niezwykle cenne są rozwiązania, które służą odświeżeniu wyglądu i dostosowaniu obiektu do obecnych warunków, a także do zupełnie nowych inwestycji. Wszystkie te cechy spełniają systemy znajdujące się pod marką ALURON.

Systemy okienno-drzwiowe i fasadowe nowej generacji

Nowoczesny design oparty na prostocie i estetyce, doskonałe parametry energooszczędne, komfort użytkowania, więcej naturalnego światła we wnętrzu to rozwiązania, które skierowane są dla szczególnie wymagających i świadomych klientów. Systemy drewniano-aluminiowe, pvc-aluminiowe oraz fasadowe znajdujące się pod marką ALURON spełniają nieustannie rosnące wymagania techniczne stawiane przed obiektami publicznymi oraz mieszkalnymi. Rozwiązania te już dzisiaj zapewniają wymagania techniczne, jakościowe, funkcjonalne, które będą stawiane przez Klientów za 5, 10 lat. Systemy ALURON poddawane są procesom badawczym według najnowszych przepisów i norm wydawanych przez krajowe i zagraniczne jednostki certyfikujące. W trosce o komfort użytkowania, wykorzystuje swoją kilkunastoletnią wiedzę w projektowaniu i sprzedaży systemów w krajach europejskich i nie tylko.

Nowoczesne wnętrza

Kreowanie wnętrza za pomocą systemów aluminiowych w obiektach jest coraz bardziej ekonomiczne i komfortowe. Zastosowanie transparentnych i estetycznych przeszkleń stawia nieograniczone możliwości projektowe, jak również pozwala na harmonijne włączenie obiektu w przestrzeń, uwzględniając oprócz walorów estetycznych, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Różnorodność kolorów i szeroki wybór elementów systemów daje niezwykłe możliwości aranżacyjne.

Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Inwestycji

e -mail: biuro@aluron.eu
tel.: 48/ 32 6210 600