ALURON jest firmą odpowiedzialną społecznie

Odpowiedzialność społeczna w biznesie

Od wielu lat wspieramy projekty popularyzujące dobro społeczne. Dlatego uczestniczymy w wielu akcjach pomagając potrzebującym rodzinom. Wspieramy i współpracujemy z wychowankami Zakładu Poprawczego i Schroniskiem dla Nieletnich w Zawierciu. Stale wspieramy lokalne placówki szkolne i aktywnie uczestniczymy w wielu przedsięwzięciach zarówno na płaszczyźnie lokalnej jak i krajowej.

Naszą pasją jest siatkówka, dlatego angażujemy się w wiele działań sportowych, aby wspólnie z zawodnikami naszego Klubu Siatkarskiego Aluron CMC Warta Zawiercie dostarczać niezapomnianych przeżyć i wrażeń wszystkim kibicom i mieszkańcom naszego miasta i regionu. Jesteśmy oficjalnym sponsorem Klubu Siatkarskiego Aluron CMC Warta Zawiercie, który w sezonie 2017/2018 zagra w PlusLidze.

Eko – ALURON

Park maszynowy i wszystkie rozwiązania systemowe wykorzystywane przez ALURON oparte są na energooszczędnych i wydajnych liniach technologicznych, ograniczających negatywny wpływ na środowisko. ALURON jest odpowiedzialnym przedsiębiorcom szanującym zasady ochrony przyrody oraz społeczności lokalnych. W nowoczesnej lakierni proszkowej stosujemy bez chromową obróbkę lakierniczą, nie używając do lakierowania metali ciężkich. Stosujemy ekologiczne lakiery, segregujemy i utylizujemy odpady. Dbamy i szanujemy otaczająca nas przyrodę.