AS VGB

System balustrad szklanych

AS VGB to nowoczesny system balustrad szklanych znanych jako balkony francuskie. Charakteryzuje się wszechstronnością i bardzo wysokimi właściwościami użytkowymi. Balustrady systemu AS VGB możliwe są do zastosowania z oknami aluminiowymi oraz systemami fasadowymi. Świetnie łączą doskonałą funkcjonalność konstrukcji z nowoczesnym designem.

System AS VGB pozwala projektować balustrady zróżnicowane wg sposobu montażu oraz ich wzornictwa:

  • balustrada zewnętrzna z oszkleniem mocowanym na krawędziach
  • pionowych z lub bez słupka balustrada zewnętrzna z profilem dolnym
  • balustrada zewnętrzna z profilem dolnym oraz słupkiem
  • balustrada zewnętrzna połączona z fasadą

System AS VGB jest przyjazny wykonawcy poprzez swoją prostotę montażu. Prefabrykacja ograniczona jest do niezbędnego minimum. Estetykę zapewniają ukryte wkręty montażowe, odwodnienia oraz łączniki. Aktualne trendy i nowoczesność nie ograniczają wariantowości konstrukcji, wizji projektanta, a przede wszystkim wymagań i potrzeb użytkownika.
Szkło laminowane hartowane ESG w grubościach od 10,8mm (55.2) do 20,8 mm (1010.2) gwarantuje bezpieczeństwo, a komfort poprawia pochwyt nakładany na górną krawędź szyby w wariancie aluminium lakierowanym lub stali nierdzewnej.

System AS VGB przewiduje stosowanie wypełnień przeziernych zapewniający pełen dostęp światła do pomieszczenia oraz wypełnień fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną z energii słońca.

Karta produktu AS VGB pobierz