Polityka personalna Aluron

Działająca w Katowickiej Specjalnej Strefie Aktywności Gospodarczej, Spółka ALURON jest przedsiębiorstwem, które intensywnie implementuje nowoczesne linie produkcyjne, nowe produkty, zdobywa zagraniczne rynki, a tym samym z roku na rok zwiększa liczbę zatrudnionych pracowników.

W ALURON obecnie zatrudnionych jest ok. 500 osób, pracujących w bardzo dobrych warunkach. System wynagradzania oparty jest na zasadach obowiązujących w Kodeksie Pracy, kompetencjach związanych z danym stanowiskiem, nabytych umiejętnościach oraz doświadczeniu i zaangażowaniu pracownika. W roku 2018 w Spółce zostało zatrudnionych kilkudziesięciu specjalistów na różnych stanowiskach. Wraz z dalszym rozwojem produkcji i sprzedaży będą pojawiać się kolejne miejsca pracy. Świadczy to o skutecznej realizacji długoterminowej strategii rozwoju, stabilności firmy oraz profesjonalnej polityce personalnej.

ALURON jest dobrym pracodawcą dla wszystkich, których celem jest samodoskonalenie, zaangażowanie i realizacja wytyczonej misji. Chętnie korzystamy z wiedzy, umiejętności i doświadczenia, dlatego poszukujemy rzetelnych i doświadczonych kandydatów do współpracy.