Pracownicy Aluron po godzinach

Tworzymy zgrany zespół, który angażuje się w swoją pracę, czerpiąc przy tym satysfakcję zawodową oraz osobistą. Wspólnie budujemy pozycję i markę firmy na konkurencyjnym rynku zgodnie z wytyczoną misją i wizją. Wprowadzamy i rozwijamy innowacje, patenty, mamy poczucie celowości naszych działań. Lubimy razem pracować i świętować. Mamy wiele wspólnych pasji i zainteresowań.

Kilka słów o nas, prywatnie…

W naszej drużynie nie brakuje piłkarzy, siatkarzy, narciarzy i biegaczy. Najważniejsze by piłka była w grze i meta przed nami. Artyści, malarze wędkarze i wirtuozi smaku- indywidualiści, twórcy własnego wewnętrznego świata, który daje im wewnętrzną siłę i MOC. Miłośników śpiewu, tańca i dobrej zabawy jest także wielu…, lubimy czasem dobrze się rozluźnić. Dlatego organizujemy imprezy integracyjne i szkoleniowe, bo dobre firmy tworzą ludzie zadowoleni i szczęśliwi.

Chętnie pomagamy

Wspieramy i współpracujemy z Zakładem Poprawczym i Schroniskiem dla Nieletnich w Zawierciu, uczestniczymy w akcji Szlachetna Paczka. Stale wspieramy lokalne placówki szkolne i aktywnie uczestniczymy w wielu przedsięwzięciach zarówno na płaszczyźnie lokalnej, jak i krajowej.
Historia kilkumiesięcznego chłopca Oliwiera i jego rodziców jest niezwykle poruszająca. Firma ALURON wraz z partnerami biznesowymi oraz znanymi gwiazdami uczestniczyła w biegu charytatywnym, by zbierać pieniądze na pierwsze protezy Oliwiera.  Wierzymy, że za parę lat Oliwier pobiegnie sam z nami!