Aluron Systemy Aluminiowe Zawiercie siedziba firmy

Nowoczesna firma

Siedziba firmy Aluron wraz zakładem produkcyjnym znajduje się w Katowickiej Specjalnej Strefie Aktywności Gospodarczej, oraz samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej.  Jest to idealne miejsce do rozwoju biznesu ze względu na bliskość lotniska w krakowskich Balicach i Pyrzowicach oraz głównych dróg krajowych. Umożliwia to szybką komunikację w kierunku Katowic, Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Gdańska.

Park maszynowy i nowoczesne linie produkcyjne pozwalają na zachowanie najwyższych standardów i pełnej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Dotyczy to zarówno wytwarzania akcesoriów z tworzyw sztucznych, metali lekkich, jak i lakierowania. W siedzibie firmy znajduje się zaplecze szkoleniowe oraz w pełni wyposażona wzorcownia, co umożliwia zaprezentowanie procesu produkcji tworzonych systemów Klientom.

Rozwiązania produkcyjne wykorzystywane przez ALURON oparte są na energooszczędnych i wydajnych liniach technologicznych, ograniczających negatywny wpływ na środowisko. ALURON jest odpowiedzialnym producentem szanującym środowisko oraz społeczność lokalną, w związku z tym stosujemy ekologiczne lakiery, segregujemy i utylizujemy odpady. Dbamy i szanujemy otaczająca nas przyrodę.