Aluron Wood Coating Collection

Aluron Wood Coatings Collection

Aluron Wood Coatings Collection jest indywidualną i ekskluzywną paletą powłok do drewna oferowaną przez ALURON Wood Coatings. Zawiera niestandardowe, nowoczesne i ciekawe barwy, które nadają drewnianym oknom i drzwiom wyjątkowy charakter. Bogata paleta kolorów daje możliwość podkreślenia oryginalnego wzornictwa, designu i estetyki drewna zarówno w przypadku elewacji, jak i wnętrza budynku.

Naturalna różnorodność drewna stanowi doskonałą bazę do stworzenia ekologicznych farb, które eksponują niepowtarzalne usłojenie drewna i gwarantują kolorystyczne dopasowanie do pozostałych elementów fasady. Zgodnie z panującymi trendami architektonicznymi Aluron Wood Coatings Collection zawiera także kolory z palety RAL, które pozwalają na uzyskanie gładkich jednolitych powierzchni.

Farby do drzwi i okien drewnianych z kolekcji Aluron Wood Coatings Collection charakteryzują się wyjątkową odpornością na warunki atmosferyczne:

  • śnieg,
  • wiatr czy
  • promieniowanie UV.

Dzięki temu zapewniają bezproblemową eksploatację i dłuższą żywotność konstrukcji drewnianych.

Wszystkie produkty dostępne w ramach Aluron Wood Coatings Collection powstały na bazie odnawialnych surowców roślinnych i spełniają rygorystyczne normy jakościowe ograniczające negatywny wpływ na środowisko. Jest to wyraz naszej dbałości i szacunku wobec otaczającej nas przyrody.

Zapraszamy do kontaktu:

Maciej Zimiński – Dyrektor Zarządzający
T: +48 604 630 197, E: mz@aluron.eu

Damian Żerdziński – Doradca Techniczny
T: +48 604 629 945
E: dzerdzinski@aluron.eu

ALURON WOOD COATINGS Sp. z o.o.

Robakowo ul. Firmowa 8, 62-023 Gądki
T: +48 606 878 229
E: awc@aluron.eu