Targi Fensterbau Frontale w Norymberdze skupiają najbardziej znaczące w Europie firmy związane ze stolarką okienną. Wśród nich znajduje się polski producent systemów aluminiowych Spółka ALURON. Dynamiczny rozwój produkcji, kompleksowość i funkcjonalność, efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej Spółki oraz intuicja biznesowa zdobyły zaufanie i pozytywne opinie wielu ważnych producentów okien w Europie, dzięki którym systemy produkowane pod marką ALURON znajdują się na całym świecie.


ALURON w tym roku prezentował swoje rozwiązania systemowe w hali 7, na stoisku 107. To już 5 edycja Fensterbau, w której ALURON przedstawiał swoje produkty i rozwiązania systemowe wśród ważnych europejskich konkurentów i producentów stolarki. Podczas tegorocznych targów Aluron zaprezentował nowości produktowe jak również swoją multisystemowość.

ALURON – ALU MULTISYSTEM
Aluron, jest jedynym producentem w Polsce, który posiada systemy aluminiowe do każdego segmentu rynku stolarki okiennej tzn.: PVC-ALU, DREWNO-ALU, ALUMINIUM oraz DREWNO – czyli rozwiązania do stolarki drewnianej. W tym przypadku możemy mówić o jego ALU MULISYSTEMOWOŚCI, co było odzwierciedlone w koncepcji materiałów targowych oraz stoiska, prezentującego w formie wysp produkty z każdej kategorii. Rozwiązania ALURON wyróżniają autorskie wzory użytkowe i zgłoszenia patentowe. Systemy aluminiowe oferowane przez ALURON to profile (konstrukcyjne, okapniki, listwy, parapety), akcesoria (uszczelki, wkręty, klipsy, zaślepki) oraz materiały dodatkowe (szablony, elementy montażowe, kleje). Wszystkie systemy są wzajemnie powiązane co umożliwia zastosowanie wielu wspólnych elementów i akcesoriów.
Dobra prezentacja strategii i produktu jest koniecznością rynkową. Klient jest wymagający i oczekuje konkretnej i kompleksowej oferty – którą ALURON miał okazję po raz kolejny zaprezentować podczas Fensterbau.
Dzięki tej koncepcji ALURON osiąga dużo więcej jako Partner biznesowy i producent, a tym samym buduje markę i zadowolenie Klientów. ALURON to silna marka, której fundamentem jest jakość, technologia, funkcjonalność, kompleksowość, długoterminowa wizja, oryginalna strategia oraz pasja.

ALURON jako ALU MULISYSTEMODAWCA zaprezentował nowoczesne rozwiązania w każdym z segmentów stolarki.

Udział w tegorocznych targach Fensterbau pozwolił zaprezentować ALURON, jako znaczącego producenta systemów aluminiowych oraz firmę mającą rozwiązania do każdego segmentu stolarki okiennej – ALU MULISYTEMODAWCE. Prezentacja nowości w każdej kategorii świadczy o rozumieniu potrzeb klientów oraz obecnych trendów rynkowych. Targi były doskonałym miejscem do spotkań z obecnymi klientami, którzy przyjechali z całej Europy i nie tylko. „Odbyliśmy szereg spotkań z naszymi dobrymi, wieloletnimi Partnerami. „Cieszymy się także z wizyty wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko po raz pierwszy i zainteresowali się naszą ofertą. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia na kolejnych targach.”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.
Galeria targi-norymberga-2016

http://www.oknonet.pl/akcesoria/montaz_konserwacja/opinie_ekspertyzy/news,23499.html

http://www.swiat-szkla.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=11693:aluron-na-fensterbau-frontale-2016&catid=112:wydarzenia&Itemid=54

http://forumaluminium.pl/pl/forum/2/topic=55