Dlaczego warto stosować nakładki aluminiowe na okna drewniane?

 

Systemy drewniano- aluminiowe ALURON

 

Systemy drewniano-aluminiowe Gemini, Nordic, Vella, Reno Line, znajdujące się pod marką ALURON, charakteryzują się nowoczesnym designem opartym na prostocie i estetyce.

Doskonale sprawdzają się w nowoczesnym budownictwie i pozwalają architektom łączyć ze sobą wiele materiałów takich jak: szkło, beton, stal oraz aluminium. Wysokie parametry energooszczędne, komfort użytkowania, więcej naturalnego światła we wnętrzu to rozwiązania, które skierowane są dla szczególnie wymagających i świadomych klientów. Systemy drewniano-aluminiowe oraz fasadowe spełniają nieustannie rosnące wymagania stawiane przed obiektami publicznymi oraz mieszkalnymi. Rozwiązania te już dzisiaj zapewniają wymagania techniczne, jakościowe, funkcjonalne, które będą stawiane przez Klientów za 5, 10 lat.

 

Co dają nakładki aluminiowe oknom drewnianym?

 

  • ALUMINIUM jest materiałem wyróżniającym się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, zachowując przy tym funkcjonalność, estetykę.
  • Pomalowana powierzchnia aluminium gwarantuje wieloletnią trwałość.
  • Nakładki aluminiowe w oknach drewniano-aluminiowych zdecydowanie zwiększają  bezpieczeństwo. Na które wpływa także odpowiedniej klasy szyba antywłamaniowa, okucia antywłamaniowe.
  • Zastosowanie systemów aluminiowych na okna drewniane ogranicza przenikanie ciepła przez całą część drewnianą okna. Przez co wpływa na ograniczenie utraty ciepła.
  • Wszystkie systemy aluminiowe znajdujące się pod marką ALURON posiadają bardzo dobre współczynniki przenikania ciepła Uw.
  • Głównym czynnikiem zapewniającym ochronę przed hałasem jest pakiet szybowy. Jednak zastosowanie systemu drewniano-aluminiowego znacząco wpływa na poprawę izolacyjności akustycznej dzięki zastosowaniu: większej ilości uszczelek,  dodatkowych komór, nakładka aluminiowa + drewno = podwójna bariera ochronna.
  • Systemy ALURON poddawane są procesom badawczym przez krajowe i zagraniczne instytuty.
  • Do pielęgnacji należy stosować tradycyjne środki czystości – zgodnie z kartą gwarancyjną.

Systemy drewniano-aluminiowe ALURON poddawane są procesom badawczym według najnowszych przepisów i norm wydawanych przez krajowe i zagraniczne jednostki certyfikujące. W trosce o komfort użytkowania, wykorzystuje swoją kilkunastoletnią wiedzę w projektowaniu i sprzedaży systemów w krajach europejskich i nie tylko.

 

Nowoczesne wnętrza

 

Kreowanie wnętrza za pomocą systemów aluminiowych w obiektach jest coraz bardziej ekonomiczne i komfortowe. Zastosowanie transparentnych i estetycznych przeszkleń stawia nieograniczone możliwości projektowe, jak również pozwala na harmonijne włączenie obiektu w przestrzeń, uwzględniając oprócz walorów estetycznych, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Różnorodność kolorów i szeroki wybór elementów systemów daje niezwykłe możliwości aranżacyjne.