Okapniki, listwy

W ofercie ALURON znajdują się kompletne systemy do okien drewnianych, do których zalicza się: okapniki rynnowe, listwy przyszybowe, progi drzwiowe. W skład systemów do okien drewnianych wchodzi również szeroka oferta akcesoriów dodatkowych, takich jak zaślepki systemowe, w wersjach prostych i skos, dla różnych kształtów ościeżnic okiennych. Zaczepy do montażu okapników, listew przyszybowych, uszczelki, profile podprogowe, adaptery do monta­żu progów drzwiowych, łączniki, wkręty i inne. Wszystkie te elemen­ty wyróżniają się niezwykłą dbałością wykonania. Wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających ochronę przed promieniowaniem UV.

Okapniki rynnowe

Dostępne są w wersji z przekładką termiczną i w pełni aluminiowe, design Soft Line i Classic. W ofercie znajdują się modele do wszystkich najpopularniejszych na rynku systemów frezów okiennych, jak również wersje okienne, balkonowe oraz typu styl.

Listwy przyszybowe

Chronią skutecznie najbardziej narażoną część skrzydła okien­nego przed działaniem promieni UV. Dopasowane wzorniczo do linii okapników Soft Line i Classic, mocowane za pomocą zaczepów systemowych lub sztyftów.

 

Karta produktu Systemy do okien drewnianych pobierz