Aluron Alu-Meeting 2024

ALURON ALU-MEETING – weź udział w II edycji szkoleń!

Ubiegłoroczne spotkania organizowane przez producenta systemów aluminiowych z Zawiercia cieszyły się ogromną popularnością wśród producentów okienno-drzwiowych. W całym cyklu udział wzięło blisko 600 osób. Aluron postanowił więc kontynuować tę formę szkoleń również w kolejnych latach. Już pod koniec stycznia 2024 rozpocznie się II edycja spotkań Aluron ALU-MEETING.

Frekwencja, jaką osiągnęliśmy w 2023 roku, utwierdziła nas w przekonaniu, że rynek, nasi klienci oraz dostawcy cały czas potrzebują kontaktu, wymiany doświadczeń i oczekiwań. ALU-MEETINGI stały się dla nas kolejną platformą komunikacji ze wszystkimi podmiotami działającymi w naszej branży. W ich trakcie nie tylko przekazujemy informacje na temat naszych produktów, ale też poznajemy potrzeby partnerów biznesowych. Na 2024 rok przygotowaliśmy porządną dawkę fachowej wiedzy. Co więcej, do współpracy zaangażowaliśmy nowych partnerów, dając naszym klientom możliwość jeszcze szerszego spojrzenia na stolarkę otworową. Podobnie jak w zeszłym roku do udziału w ALU-MEETINGACH zapraszamy nie tylko te firmy, z którymi już kooperujemy, ale wszystkich producentów, generalnych wykonawców oraz architektów, którzy chcą bliżej poznać Aluron.” Powiedział Łukasz Kucharczyk, dyrektor handlowy w Aluron. 

W drugiej edycji szkoleń Aluron ALU-MEETING zaplanowanych jest 6 jednodniowych spotkań w całej Polsce:

 1. 25.01.2024 – HOTEL REMES SPORT & SPA w Opalenicy k. Poznania,
 2. 14.02.2024 – PAŁAC I FOLWARK ŁOCHÓW – Łochów,
 3. 29.02.2024 – MUZEUM II WŚ W GDAŃSKU,
 4. 12.03.2024 – REZYDENCJA LUXURY HOTEL w Piekarach Śląskich,
 5. 04.04.2024 – FABRYKA WEŁNY HOTEL & SPA w Pabianicach,
 6. 18.04.2024 – WZORCOWANIA RUCHU w Świlczy k. Rzeszowa.

Współorganizatorzy szkoleń Aluron ALU-MEETING

Oprócz prezentacji nowości w ofercie Aluronu w trakcie spotkań swoje rozwiązania zaprezentują partnerzy wydarzenia, renomowane firmy:

 • ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.,
 • Fapim Polska sp. z o.o.,
 • Fimtec-Polska sp. z o.o. sp. k.,
 • Maco Polska sp. z o.o.,
 • ORGADATA East Europe sp. z o. o.,
 • Wilka Polska sp. z o.o.

Dodatkowo, o polskich i europejskich przepisach dotyczących certyfikacji oraz wprowadzania wyrobów do obrotu opowiedzą specjaliści z CERTBUD sp. z o.o.

Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.aluron.pl w zakładce „do pobrania” i przesłać do odpowiedniego regionalnego kierownika sprzedaży lub koordynatora szkolenia, Magdaleny Respondek-Ambroży na adres mrespondek@aluron.pl.